Som rada, že som sa mohla zúčastniť kurzu mzdovej akadémie, predčilo to moje očakávania. Témy boli odprednášané na úrovni a na konci každej témy boli príklady na precvičenie, pričom na ich riešení klientmi sa dala p. lektorka záležať. Lektorka mala príjemné vystupovanie, odpovedala na každú otázku. Atmosféra na školení bola veľmi príjemná. Teším sa už teraz na ďalšie stretnutie v mzdovej akadémii. Lýdia B. (r. 2017)

Začínam robiť mzdy a veľa som sa tu naučila alebo si aj doterajšie vedomosti overila. Výklad bol vecný, priamy a všetky naše otázky boli zodpovedané. Určite odporúčam každému, kto sa chce vydať týmto smerom, aby absolvoval kurz práve v tejto vzdelávacej spoločnosti. Denisa D. (r. 2017)

Na kurzu jsem si osvojila celkové zpracovaní mzdové problematiky ve slovenské legislativě a mám teď možnost více zrovnat rozdíly oproti české legislativě, což me velice baví:-) Tereza T. (r. 2017)

Na kurze vládla príjemná atmosféra, lektorka vysvetľovala témy podrobne a prehľadne. Niektoré vedomosti som si len zopakovala (robím už mzdy), ale na začiatočníkom kurze som sa aj veľa naučila. Určite ho odporúčam aj tým, ktorí už so mzdami pracujú. Alena T. (r. 2017)

Som úplná začiatočníčka, vďaka kurzu som získala veľmi dôležité vedomosti, ktoré ma dostali “do obrazu”. Informácie veľmi dobre podané a vysvetlené. Som maximálne spokojná. Ivana K.(r. 2017)

Kurz ma milo prekvapil svojou pestrosťou danej problematiky. Nečakala som, že bude taký “aktívny”, super, môžem a budem odporúčať ďalej. Dana B. (r. 2016)

Kurz bol nad moje očakávania, prístup lektorky bol vysoko profesionálny, bolo poznať, že je odborník v danej problematike, mzdovú akadémiu budem odporúčať ďalším, ktorí by si chceli rozšíriť svoje vedomosti. Magdaléna V. (r. 2016)

Oceňujem ochotu a fundované odpovede aj na moje pracovné otázky, i problémy z praxe. Ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutia. Ivona L. (r. 2016)

DSCN4518

Výborný kurz, splnil moje očakávania. Dobre vysvetlená tématika aj pre úplného laika, množstvo príkladov z praxe, ústretová lektorka. Jana Š. (r. 2016)

Vše v pořádku. Super lektorka! Vše pěkně vysvětlené a ukázané, jen pro mě jako úplného laika dost složité, ale věřím, že v praxi to dám :-) Za mzdovú akadémiu môžeme potvrdiť (vzhľadom na záverečný test), že to dáte určite!) Nikola Ž. (r. 2016)

Vyhovovala mi menšia skupina ľudí, možnosť pýtať sa, veľmi dobrý rozsah tém. Rada by som sa okrem kurzu mzdového účtovníctva zúčastnila aj školení. Lucia M. (r. 2016)

Dobrý deň pani Matlovičová, dovoľte mi poďakovať Vám za Váš entuziazmus, zmysel pre povinnosť i detail a hlavne Vašu ústretovosť a trpezlivosť s nami, večnými učencami. Veľmi nám všetkým pomáhate a pri Vašej profesionalite ste nestratili ľudskosť, čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne. Prajem Vám veľa úspechov nielen v práci a teším sa na Vaše ďalšie školenie v BB:-) Renáta K. (r. 2015)

Veľká spokojnosť. Lektorka podala všetky dôležité informácie z daných oblastí, vysvetlila ich zrozumiteľne a jasne. Najviac si cením príklady a aj príklady z praxe. Dúfam, že budete v tejto činnosti pokračovať aj naďalej. Hanka K. (r. 2015)

Na kurze som sa veľa dozvedela, nazbierala nové informácie. Lektorka podala skvelý výklad, odporúčam. Slávka Š. (r. 2015)

Na kurze som bola veľmi spojokná, super kolektív a zaujívamý výklad. Skriptá sú veľmi dobre spracované, pomôžu aj v budúcnosti. Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, aj pre mierne pokročilých. Kristína G. (r. 2015)

Výborné vysvetlenie, veľké množstvo príkladov z praxe a zodpovedané otázky aj nad rámec programu kurzu. Jana D. (r. 2015)

Nejlépe podaný výklad, se kterým jsem se setkala, dobře pochopitelné, moc hezké prostředí … a tešíme se na další školení. Zuzana V. (r. 2015)

V januári 2015 som bola na Vašom školení v Banskej Bystrici, kde som si aj pre seba súkromne zakúpila Vašu publikáciu MZDY PROFESIONÁLNE. Som asi tak v tretine knižky a musím povedať, že je fakt super. Veľmi dobre sa číta a všetko je tam zrozumiteľne vysvetlené. S kúpou som veľmi spokojná a vždy keď mám doma voľnú chvíľku, tak si knižku otvorím a buď sa niečo nové naučím, alebo si pospájam dokopy vedomosti, ktoré už mám. :) Ďakujem Vám a prajem veľa úspechov vo Vašej ďalšej činnosti. Eliška K. (r. 2015)

Konecne som sa dostala k tomu, ze citam publikáciu MZDY PROFESIONÁLNE. Kupila som si ju ako sukromna osoba. Kniha je uplne genialne pisana, rozumiem vsetkemu, co tam uvadzate a zacinam mat mzdy rada :). Oľga Ř. (r. 2015)

Logo-akademia-dvere

Počas celého kurzu mzdového účtovníctva príjemná atmosféra s množstvom informácií v zrozumiteľnej reči aj pre úplných začiatočníkov. Zúčastnila by som sa ho znova:-). Získala som na ňom veľa praktických skúseností. Veľká vďaka za takéto školenia. Ľubica Ch. (r. 2014)

Velmi pekne dakujem za Vaše informácie a taktiež aj za odborný výklad na školení ohladom ročného zučtovania, ktorý bol vecný a ulahčil mi prácu pri spracovaní ročného zučtovania. Rada sa zučastním aj dalších školení v oblasti mzdy a personalistiky. CZUŠ sv. Gorazda Vrbové, Molnárová G. (r. 2014)

Školenie, ktorého som sa zúčastnila bolo podané profesionálne, zaujímavo. Zároveň Vám chcem poďakovať za odpovede na moje otázky poslané emailom.  Školenie som  odporučila svojim kolegyniam, v budúcnosti sa určite zúčastníme na Vašich školeniach, ak sa o nich dozvieme, preto by som Vás požiadala, keby ste nám mohli ponuky na Vaše školenia posielať. Chemosvit, Deáková D. (r. 2014)

Som rada, že som bola na Vašom školení. Tieto rady, to sú neskutočné benefity pre mňa. Ešte raz vďaka. J-STAV, Nôtová V. (r. 2014)

Skolenie mi pripadalo ako take rodinne stretnutie, bola tam velmi prijemna atmosfera. Prednasanie bolo na odbornej urovni, bolo vela prikladov vtedy si to clovek velmi zapamata. Stoji chodievat na skolenia, chcem Vas poprosit, ak vyjde ta Vasa knizka dajte mi prosim vediet, urcite bude velmi poucna a v takej kocke, naco sa velmi tesim. Takze sa znovu tesim aj na dalsie  stretnutia a urcite o Vas poviem aj ostatnym mzdarkam….Ruzanova L. (r. 2014)