Mzdová akadémia Maxim

Chcete sa prihlásiť na odber legislatívnych noviniek o mzdovej problematike?

Aktuálne legislatívne zmeny a postupy v mzdovej učtárni - dvojdňový mzdový seminár

Lektor: Ing. Iveta Matlovičová

Prezentácia účastnikov: 8:45 a.m. - 9 a.m.

Časový rozsah: 9 a.m. - 3 p.m.

Program školenia: stiahnuť PDF

Poznámka: Pri registrácii odporúčame použiť internetový prehliadač Google Chrome, Mozilla, Safari alebo Opera, nie Internet Explorer, nakoľko niektoré verzie prehliadača Internet Explorer neumožňujú registráciu a zaslanie prihlášky na školenie.

Výber termínu

Prihláška

Potvrdenie

Termín: 17.06.2020

Mesto: Piešťany

Cena: 109.00 € +DPH

Typ: len prvý školiaci deň

Termín: 17.06.2020 - 18.06.2020

Mesto: Piešťany

Cena: 209.00 € +DPH

Typ: oba školiace dni

Termín: 18.06.2020

Mesto: Piešťany

Cena: 109.00 € +DPH

Typ: len druhý školaci deň

Program školenia:

Mzdová problematika je veľmi rozsiahla, a prax potvrdzuje, že jeden deň je na vzdelávanie veľakrát málo. Tentokrát sa zameriame na výpočet exekučných zrážok, na pracovný čas a formy jeho rozvrhnutia, odmeňovanie zamestnancov pri výkone práce nadčas, vo sviatok, na mzdové príplatky. Do programu sme zaradili aj problematiku zamestnaneckých benefitov a venovať sa budeme aj vybraným témam Zákonníka práce, ktorými sú dovolenka v otázkach a odpovediach, aplikácia rekreačného príspevku a príspevku na športovú činnosť v praxi. Podrobný program nájdete v PDF dokumente na záložke Program školenia - stiahnuť dokument.

Upozornenie:

V účastníckom poplatku nie je zahrnutá cena za ubytovanie. Objednanie ubytovania vrátane raňajok (od 7:00 do 10:00) a večere (od 18:00 do 20:30) si zabezpečuje účastník školenia vo vlastnej réžii. Rezerváciu je potrebné zaslať na mailovú adresu: office@hotelpark.sk. Vo vlastnom záujme si prosím dohodnite v hoteli ubytovanie čo najskôr, nakoľko kapacita je obmedzená!
Pre účastníkov mzdového seminára sme zabezpečili zľavnenú cenu za ubytovanie, preto je potrebné pri objednávaní ubytovania uviesť, že sa hlásite na mzdový seminár, ktorý organizuje spoločnosť MAXIM. Cena ubytovania za 1 noc po zľave je 79 € (dvojlôžková izba) a 59 € (jednolôžková izba). Dávame do pozornosti, že po vyčerpaní kapacity ubytovania, ktorú nám hotel poskytol, si budete musieť ubytovanie zabezpečiť v inom hoteli.

Účastnícky poplatok zahŕňa (2 školiace dni):

  • obsiahly študijný materiál v tlačenej podobe na oba školiace dni
  • 4 x coffee break (ranný aj poobedný)
  • 2 x teplý obed (formou bufetových stolov)
  • parkovanie  na hotelovom parkovisku
  • vstup do wellness [hotelový bazén, vstup do sáun (župany a papuče sú na izbách), masážne a relaxačné procedúry s 20% zľavou, vstup do fitness]
  • náš tip: odporúčame, aby ste si vstup do sáun a procedúry (pre veľký záujem) objednali vopred na wellness recepcii hotela: +421 33 7951 142, príp. wellness@hotelpark.sk

Účastnícky poplatok zahŕňa (1 školiaci deň):

  • obsiahly študijný materiál v tlačenej podobe na jeden (vami zvolený) školiaci deň
  • 2 x coffee break (ranný aj poobedný)
  • 1 x teplý obed (formou bufetových stolov)
  • parkovanie  na hotelovom parkovisku

Uhradený poplatok sa pri neúčasti na uskutočnenom seminári nevracia (je možné poslať náhradníka). Organizátor si vyhradzuje právo seminár zrušiť v prípade nedostatočného počtu účastníkov alebo zmeniť termín seminára z dôvodu, ktorý nemôže ovplyvniť (prerušenie dodávky elektrickej energie, choroba lektora). S prípadnou zmenou budú účastníci včas oboznámení mailovou formou a to na mailový kontakt, ktorý uviedli v prihláške na seminár.